حفظ حریم شخصی(خصوصی)

در بیانیه حفظ حریم شخصی تشریح می‌کنیم که چه اطلاعاتی را از شما گردآوری کرده، چگونه از اطلاعاتی که هنگام مراجعه به این پایگاه اینترنتی در اختیارمان قرار می‌دهید، استفاده و از آ‌ن‌ها حفاظت می‌کنیم. ما حفظ حریم شخصی شما را تضمین می‌کنیم. اگر در هنگام استفاده از این پایگاه اینترنتی، از شما اطلاعاتی بخواهیم که هویت‌تان را آشکار کند می‌توانید مطمئن باشید که از آن تنها بر اساس اصول مطرح شده در این بیانیه استفاده می‌شود. در هر حال تعهدات و مسئولیت‌های ما محدود به توانایی‌ها و امکانات ما بوده و ما در قبال اقدامات مجرمانه و یا حوادث و رویدادهای غیرمترقبه یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات ما نباشد، مسئولیت و یا تعهدی نخواهیم داشت.  ممکن است در آینده تغییرات در این سند اعمال شود. شما می‌توانید با مراجعه به این صفحه از تغییرات ایجاد شده در بیانیه حفظ حریم شخصی ما مطلع شوید.

چه اطلاعاتی را گردآوری می‌کنیم؟

ما ممکن است این اطلاعات را از شما بگیریم:

  • نام و عنوان شغلی
  • اطلاعات تماس از جمله آدرس و آدرس نامه الکترونیک
  • اطلاعاتی برای پشتیبانی و نحوه‌ی اطلاع‌رسانی
  • اطلاعات مرتبط با نظرسنجی از مخاطبان
  • اطلاعات اساسنامه شرکت

 

با اطلاعاتی که می‌گیریم چه می‌کنیم؟

ما از این اطلاعات برای شناخت نیازهای شما و ارائه پیشنهادهای بهتر به شما استفاده می‌کنیم.به طور خاص، از اطلاعات گردآوری شده در سایت برای این هدف‌ها استفاده می‌کنیم:

  • ایجاد بانک اطلاعاتی مخاطبان یا همکاران بالقوه
  • استفاده از اطلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها
  • ارائه‌ی امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و یا دیگر اطلاعات  

امنیت اطلاعات ما متعهدیم که امنیت اطلاعات شما را تضمین کنیم. برای جلوگیری از هر نوع دسترسی غیرمجاز و افشای اطلاعات شما از همه شیوه‌های لازم استفاده می‌کنیم تا امنیت اطلاعاتی را که به صورت آنلاین گردآوری می‌کنیم، حفظ شود.

لینک به سایت‌های دیگر سایت ما ممکن است به سایت‌های دیگری لینک شود. وقتی که شما از طریق این لینک‌ها از سایت ما خارج می‌شوید، توجه داشته باشید که ما بر دیگر سایت‌ها کنترل نداریم. درباره این سایت‌ها شما باید به بیانیه حریم شخصی آنها مراجعه کنید.

کنترل اطلاعات شخصی شما ما اطلاعات شخصی شما را به اشخاص ثالث نمی‌فروشیم و به هیچ شکل دیگری در اختیارشان قرار نمی‌دهیم، مگر اینکه از طرف مراجع قضایی حکمی برای این کار دریافت کنیم.

 

بیانیه توافق سطح خدمات


شما می توانید از طریق  پیوندهای زیر از اداره کل دامپزشکی استان اصفهان شکایت نمایید :

سامانه ارتباط مردم و دولت سامانه سامد

سامانه بازرسی کل کشور

تکمیل فرم رسیدگی به شکایات در پرتال سازمان دامپزشکی کشور

ارسال مستقیم شکایات به اداره کل دامپزشکی استان اصفهان (اطلاعات تماس در قسمت : منوی سایت > درباره ما > تماس با ما درج شده است .

 

ملاقات عمومی با مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان

 


۳- جهت دریافت خدمات دامپزشکی به بخش منوی سایت >میز خدمات الکترونیک  مراجعه فرمایید. البته بررسی درخواستهای خدمات و مدارک ثبت شده در اولین فرصت در ساعات اداری یعنی از شنبه لغايت  چهارشنبه ۷:۱۵ تا ۱۴:۱۵ و پنج شنبه ۷:۱۵ تا ۱۳:۱۵ انجام می شود.
۴- از طریق بخش تماس با ما علاوه بر دسترسی به لیست تلفنهای داخلی کارکنان اداره کل دامپزشکی استان اصفهان ، امکان برقراری تماس اینترنتی با روش های مختلف  فراهم شده است.
۵- پورتال اداره کل دامپزشکی استان اصفهان  بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، در همین صفحه به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.
۶- بخش دریافت قبوض از ساعت ۲۱ تا ۷ صبح روز بعد برای دفاتر پیشخوان غیر فعال می باشد و امکان ثبت قبض میسر نخواهد بود.
۷- دسترسی به تارنمای شرکت آب و فاظلاب فارس در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز امکان پذیر می باشد. اما چنانچه به دلایلی مانند به روزرسانی در سرویس دهی وقفه ایجاد شود مراتب از قبل در جدول زیر اعلام خواهد شد.

 

تاریخ علت در دسترس نبودن زمان شروع زمان خاتمه
 25/07/1397  نسخه آزمایشی کانورت اطلاعات از سایبت قبلی
 12:15  24:00
29/07/1397 فعال سازی پوسته جدید 08:20 16:20