چاپ
ارسال به دوست

مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان در راستای خدمت رسانی دامپزشکی مطرح نمود:

تقاضای همکاری و استفاده از خودروهای عملیاتی بسیج عشایری و ... یکی از راهکاری موقت برای اجرای عملیات واکسیناسیون دام ها است.

کمبود نیرو و خودروهای عملیاتی از مهم ترین دغدغه های اداره کل دامپزشکی استان اصفهان است و نیازمند همکاری سایر ارگان ها در امر خدمت رسانی به ویژه واکسیناسیون دام ها می باشد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان فریدن؛: دکتر شهرام موحدی مدیرکل، با همراهی مهندس حسن رشید میاب بازرس معتمد و دکتر عباس بدیعی کارشناس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های طیور، آبزیان، زنبور عسل و کرم ابریشم اداره کل دامپزشکی استان اصفهان با حضور در این شبکه در نشستی صمیمی با تمامی همکاران گفتگو نموده و پاسخ گوی سوالات آنان بودند.

ابتدا دکتر اسماعیل کیماسی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان فریدن ضمن عرض خوش آمد گویی و تبریک پیشاپیش فرارسیدن ماه مبارک رمضان در ادامه مشکلات حوزه کاری شبکه دامپزشکی شهرستان را بیان نمود.

وی کمبود نیرو و خودروی عملیاتی را از مهمترین مشکلات بیان داشت و افزود: هم اکنون با وجود تمامی مشکلات با تمام توان و حداکثر ظرفیت در راستای خدمت رسانی به شهروندان تلاش می نمایم و امیدواریم با همکاری و کمک های دستگاه های ذی ربط در سال جاری وضیعت فعلی بهبود یابد.

سپس دکتر شهرام موحدی مدیر کل دامپزشکی استان نیز با بیان خداقوت به تمامی کارکنان شبکه دامپزشکی شهرستان فریدن از زحمات صادقانه و خالصانه یکایک آنان تشکر و قدردانی نمود.

وی استفاده بیشتر از ظرفیت بخش خصوصی دامپزشکی در جبران برخی از خدمات و همچنین تقاضای همکاری و استفاده از خودروهای عملیاتی بسیج عشایری و ... را یکی از راهکارهای موقت در امر اجرای عملیات واکسیناسیون و خدمت رسانی به دامداران روستایی و عشایری برشمرد.

مدیر کل دامپزشکی استان با هدف تلاش در راستای تحقق شعار رونق تولید  ملی با حضور در مزرعه پرورش بوقلمون مولد شرکت زرین گستر پرتیکان شهرستان فریدن از روند تولید بازدید نمود و نکاتی را در خصوص اهمیت امنیت زیستی و رعایت اصول آن توسط مدیران و کارکنان این شرکت بیان نمود.

 

 

  • کد خبر: ١٢٩٣٦٢/
  • ١٨:٣٤ - 1398/02/15/
  • تعداد بازدید: 55

خروج