در راستای برخورد قانونی با واحدهای غیر مجاز و حفظ و حراست از صنعت طیور انجام شد:
معدوم سازی بیش از 10 هزار قطعه مرغ رنگی غیر مجاز در شهرستان نجف آباد
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان نجف آباد گفت؛ با تلاش و پیگیری های مجدانه کارشناسان این شبکه یک واحد مرغداری غیر مجاز که مبادرت به پرورش و عرضه مرغ رنگی می نمود، شناسایی، پلمب و طیور آن به منظور جلوگیری از انتشار بیماری های واگیردار طیور معدوم گردید.
 ١٣٩٨/٠١/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون تشخیص و درمان سازمان دامپزشکی کشور در آیین افتتاحیه هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت دام، طیور، دامپزشکی و آبزیان مطرح نمود:
نقش آفرینی استان اصفهان در بخش آمایش سرزمین و تامین غذا
دکتر رضاییان زاده اظهار داشت: 98 درصد داروهای دام و طیور، 95 درصد واکسن های مورد استفاده در صنعت دام و 40 درصد واکسن مورد استفاده در طیور در کشور خودمان تولید می شود.
 ١٣٩٨/٠١/٢٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
با هدف پاسخ گویی و رفع مشکلات انجام شد:
دیدار مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان با همکاران بخش خصوصی دامپزشکی شهرستان کاشان
مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان در نشست صمیمی با همکاران بخش خصوصی دامپزشکی شهرستان کاشان گفت: با یاری و همت شما عزیزان اهداف عالیه دامپزشکی درحوزه بهداشت و سلامت جامعه را پیش خواهیم برد.
 ١٣٩٨/٠١/٢٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان در دیدار با فرماندار شهرستان آران وبیدگل مطرح نمود:
قدمت ایجاد تشکیلات دامپزشکی در ایران قریب به یک قرن است
دکتر موحدی اظهار داشت: با همت و نظارت های شبانه روزی کارشناسان دامپزشکی به مرحله ی از خود کفایی در تولید فرآورده های خام دامی رسیده ایم که حفظ شرایط موجود و افزایش تولید در حوزه دام و طیور، تلاش و همکاری تمامی مسئولان را می طلبد.
 ١٣٩٨/٠١/٢٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
با هدف همکاری و تعامل افزون تر انجام گرفت:
دیدار مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان با فرماندار ویژه شهرستان کاشان
مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان در دیدار با فرماندار ویژه شهرستان کاشان با اشاره به وظايف حاکميتي دامپزشکي در خط مقدم پیشگیری و مبارزه با بیماری های مشترک تصریح نمود: کنترل، نظارت و بهداشت فرآورده هاي خام دامي و به تبع آن حفظ سلامت مصرف کنندگان از اولويتهاي اصلي دامپزشکي بوده و لزوم نگاه ويژه مسئولين شهرستان به مقوله بهداشت و سلامت بيش از پيش مورد نياز است.
 ١٣٩٨/٠١/٢٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>