چاپ
ارسال به دوست

پیام تبریک مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان به همکاران سراسر استان به مناسبت نوروز

متن پیام به شرح زیر است:

نوروز  اگر چه پایانی است بر یک سال تلاش صادقانه شما، اما سرآغازی است بر یکسال کوشش و خدمتی دیگر، سالی که ما را برآن می دارد تا با امید به فردایی بهتر تلاش خود را دوچندان ساخته، سختی ها را از پیش رو برداشته و با توکّل بر ایزد منان نقش و سهم خود را درسازندگی و شکوفایی ایران عزیزمان ایفا نمائیم.

حس آمدن نوروز با جایگاه رفیعی که در خاطره ها  دارد  ما را  از  ورطه روزمرگی  به ایجا د انگیزه در تغییر رفتار و نیل به تفکر راهبردی رهنمون می سازد، تا با بهره گیری  از  تعالیم بلند اسلام عزیز  راه  تعالی  و رسیدن   به کمال را در کلیه شئون طی نمائیم.

مفتخرم، خاضعانه سرتعظیم به پیشگاه با عظمت خدای سبحان فرود آورده  و حضرتش را  شاکر باشم که ما را یاری نمود تادر سال 97 با غلبه بر مشکلات و رفع موانع و تبدیل تهدیدها به فرصت ها، همچون سال های پیشین در سال 98 نیز کارنامه ای قابل قبول ارائه و سربلند و پیروز از آن بیرون آئیم.

اینجانب ضمن تقدیر  و تشکر از همراهی و  همدلی  همه همکاران عزیز، فرصت  را مغتنم دانسته، فرا رسیدن بهار طبیعت  و حلول سال نو با همراهی ولادت پرخیرو برکت حضرت علی (ع) را تبریک عرض نموده  و از درگاه حضرت دوست ایامی فرخنده، مبارک و سرشار از سلامتی را برای شما و خانواده گرامیتان آرزو مندم.

 

 

                                                                                دکترشهرام موحدی

                                                                                مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان

 

  • کد خبر: ٧٩٣٤/
  • ١٨:٣٢ - 1397/12/29/
  • تعداد بازدید: 49

خروج