چاپ
ارسال به دوست

به مناسبت 14مهرماه، روز ملی دامپزشکی افتتاح گردید.

دکتر کشتکار معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان اصفهان، سالن آموزش شبکه دامپزشکی شهرستان گلپایگان را افتتاح نمود.

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان گلپایگان، دکتر کشتکار معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان اصفهان با همراهی دکتر براتی معاون اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی این اداره کل از شبکه دامپزشکی شهرستان گلپایگان بازدید نمودند.

ابتدا دکتر غفاری رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان گلپایگان ضمن خیر مقدم به معاون سلامت و معاون اداره نظارت بر بهداشت عمومی و موادغذایی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان، به ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت های این شبکه در سال جاری پرداخت و در ادامه برخی مشکلات موجود در این شهرستان بر سر راه ارائه خدمات دامپزشکی به ویژه واکسیناسیون دامی، بیماری های طیور و ... را بیان نمود.

در ادامه دکتر کشتکار معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان اصفهان با عرض خداقوت و خسته نباشید و همچنین تبریک به مناسبت 14مهرماه روز ملی دامپزشکی به همکاران آن شبکه، موضوعات و مشکلات بیان شده از طرف همکاران را پاسخ و به ارائه راهکارهای موثر پرداخت.

معاون سلامت و معاون اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی استان در دیداری جداگانه بادکتریارمحمدیان فرماندارشهرستان گلپایگان ضمن عرض تبریک انتصاب شابسته وی، در ادامه بر موضوعاتی مهم همچون ساماندهی واحدهای غیرمجاز طیور، مراکز جمع آوری شیر و پوشش فراگیر واکسیناسیون تب برفکی و همچنین حمایت دستگاه های مرتبط از شبکه دامپزشکی در راستای رسیدن به اهداف والای سازمان دامپزشکی کشور به بحث و گفتگو پرداختند.

در پایان از تعدادی مزارع پرورش طیور، کشتارگاه ها و ایستگاه های جمع آوری شیر توسط دکتر کشتکار معاون سلامت و هیات همراه بازدیدو نظارت عالیه انجام گرفت.

 

  • کد خبر: ٦٤٦/
  • ٠٨:٠٣ - 1397/07/15/
  • تعداد بازدید: 58

خروج