چاپ
ارسال به دوست

گردهمایی بزرگ سالیانه مسئولین فنی و ناظرین بهداشتی دامپزشکی استان اصفهان به مناسبت روز ملی دامپزشکی

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان، گردهمایی سالیانه مسئولین فنی و ناظرین بهداشتی دامپزشکی استان با حضور دکتر موحدی مدیرکل، معاونین و دیگر مسئولین این اداره کل برگزار گردید.

دکتر موحدی مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان ضمن تبریک روز ملی دامپزشکی و قدردانی از تلاش های اعضای انجمن مسئولین فنی و ناظرین بهداشتی دامپزشکی در نظارت بر چرخه تولید،توزیع و عرضه فرآورده های خام دامی گفت : مجموعه خانواده بزرگ دامپزشکی استان در بخش دولتی و خصوصی با کمترین امکانات و تجهیزات در خط مقدم مبارزه با بیماری های مشترک بین انسان و دام قرار دارند و در واقع پیوند دامپزشکی با ایثار، مسئولیت، فداکاری و خدمت ناگسستنی است و نقش دامپزشکی در ارتقای سطح بهداشت و سلامت جامعه و تامین امنیت غذایی جامعه انکارناپذیر است.

مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان در پایان با اشاره به قدمت90 ساله دامپزشکی در ایران، افزود: با تلاش، همت، همکاری و همفکری تک تک اعضای این انجمن صنفی می توان در راستای هر چه بیشتر نیل به اهداف والای سازمان دامپزشکی کشور،  قدم های محکم و استواری برداشت.

یادآوری می گردد انجمن صنفی مسئولین فنی و ناظرین بهداشتی دامپزشکی استان اصفهان با عضویت بیش از 500 نفر فارغ التحصیلان رده های مختلف دامپزشکی ؛ عملیات نظارت بهداشتی بر چرخه تولید تا عرضه فراورده های خام دامی در کشتارگاه های دام و طیور، واحدهای پرورش طیور، دامداری ها ، مراکز قطعه بندی و بسته بندی فرآورده های خام دامی ،ایستگاه های جمع آوری شیر ، مراکز عمده عرضه فرآورده ها و ... را بر عهده دارند که در پایان این گردهمایی،توسط رییس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی استان از برگزیدگان این انجمن به واسطه عملکرد نظارتی مطلوب با اهدای لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.

  • کد خبر: ٧٤٨/
  • ١٦:١٨ - 1397/07/17/
  • تعداد بازدید: 79

خروج