چاپ
ارسال به دوست

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان مبارکه:

کشف و توقیف گوشت چرخ کرده با نام جعلی در شهرستان مبارکه

دکتر سلیمانی پور از برخورد قانونی با متخلفان عرضه سنگدان چرخ کرده به عنوان گوشت گوساله چرخ کرده در سطح شهرستان مبارکه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان مبارکه، دکتر محمد سلیمانی پور <<رئیس شبکه>> با اعلام این خبر گفت: کارشناسان واحد نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی این شبکه در بازرسی های طرح تشدید نظارت بهداشتی دامپزشکی، یک مورد گوشت چرخ کرده بسته بندی شده با نام و نشان جعلی که توسط افراد سودجو تهیه و توزیع شده بود را کشف و توقیف نمودند.

وی گفت: پس از توقیف محموله در محل، عملیات نمونه برداری انجام و جهت بررسی، صحت و تشخیص نوع گوشت به آزمایشگاه مرکزی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان ارسال شد.

دکتر سلیمانی پور تصریح نمود: پس از اعلام نتیجه آزمایشگاهی مشخص شد، گوشت سنگدان چرخ کرده به عنوان گوشت گوساله چرخ کرده بسته بندی و توزیع شده است که تا کنون در راستای برخورد با تقلبات در عرضه فرآورده های خام دامی، تعداد 160 بسته از  فرآورده مذکور به علت عدم همخوانی لیبل و ماهیت آن در واحد های عرضه سطح شهرستان کشف، ضبط و متخلفان جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان مبارکه از عموم شهروندان محترم درخواست نمود: فرآورده های خام دامی مورد نیاز خود همچون گوشت سفید و قرمز را فقط از فروشگاه های معتبر تهیه نمایند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی در سطح مراکز عرضه، طی تماس با شماره 1512 شبکه دامپزشکی شهرستان، جهت پیگیری کارشناسان اطلاع رسانی نمایند.

  • کد خبر: ٨٥٨٢/
  • ٠٠:٤٠ - 1398/01/21/
  • تعداد بازدید: 21

خروج