چاپ
ارسال به دوست

مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان:

افزایش سطح پرداخت غرامت بیمه، مشوقی است برای تولیدکنندگان

مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان در دیدار با مدیر کل دامپزشکی استان اظهارداشت: بر اثر بروز سیلاب در روزهای گذشته، حدود 80 میلیارد ریال خسارت به 30 مزرعه پرورش آبزیان استان وارد شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان؛ مهندس مجتبی فوقی<< مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان>> و هیئت همراه با حضور در اداره کل دامپزشکی استان اصفهان، با دکتر شهرام موحدی<<مدیرکل>>، دکتر محمد کشتکار<<معاون سلامت>> و دکتر امیر راجرز<<کارشناس آبزیان>> دیدار و برسر موضوعات گوناگون کاری به گفتگو پرداختند.

ابتدا دکتر موحدی با بیان تبریک فرارسیدن اعیاد پرخیر و برکت شعبانیه و خیرمقدم به مدیر و کارشناسان شیلات و آبزیان سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان، در ادامه پیرامون وضعیت آبزیان استان و خسارت های وارده به استخرهای پرورش ماهی و تلفات ناشی از سیلاب های اخیر مطالبی را ارئه نمود.

سپس مهندس مجتبی فوقی مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهاد کشاورزی استان گفت: بر اثر بروز سیلاب در روزهای گذشته در حدود 80 میلیارد ریال خسارت به 30 مزرعه پرورش آبزیان استان وارد شده است.

در ادامه این نشست، دکتر موحدی با بیان اینکه تنها 8 درصد از مزارع پرورش ماهیان سردآبی استان تحت پوشش بیمه کشاورزی قرار دارند، خاطرنشان کرد: می بایست ضمن تلاش در راستای فرهنگ سازی بیمه محصولات و نتایج استفاده آن در هنگام بروز بحران و خسارت، افزایش سطح پرداخت غرامت ها، مشوقی برای تولیدکنندگان می باشد.

مدیرکل دامپزشکی استان در آخر به آبزی پروران توصیه نمود: در راستای حفظ و حراست از سرمایه های خود ضمن رعایت حداکثری ضوابط بهداشتی، به جد پیگیر بیمه نمودن مزارع پروش ماهی خود باشند.

  • کد خبر: ٨٦٤٠/
  • ١٨:٥٣ - 1398/01/22/
  • تعداد بازدید: 33

خروج