چاپ
ارسال به دوست

دامپزشکی استان اصفهان در امتداد همدلی:

ارسال محموله های دوم و سوم کمک های غیر نقدی به مناطق سیل زده

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان اصفهان؛ از نوع ‌دوستی و همدلی کارکنان و تشکل های مرتبط با دامپزشکی استان در خصوص ارسال محموله های غیر نقدی به مناطق سیل زده کشور قدردانی نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان، دکترعبدالرضا مرادی معاون توسعه مدیریت و منابع با اعلام این خبر گفت: در راستای کمک رسانی به هموطنان عزیز سیل زده، اقدام انسان دوستانه و همچنین توجه به مبحث مسئولیت‌های اجتماعی، محموله های دوم و سوم کمک های غیر نقدی، اهدایی از سوی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان با همکاری، کارکنان این اداره کل، اتحادیه مرغ مادر و تخمگذار، کشتارگاه دام فساران، شرکت اطعمه پارس، میدان میوه و تره بار و ماهی، تعدادی از دامداران و .. در هفته جاری به این مناطق ارسال گردید.

وی افزود: این اقلام شامل، ماهی منجمد، برنج ،روغن، تخم مرغ، پنیر، سبزیجات آماده طبخ، صیفی جات و... به ارزش 400 میلیون ریال است که با به کارگیری نیرو و خودرو سنگین این اداره کل به مناطق سیل زده ارسال شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان اصفهان در پایان ضمن سپاس و قدردانی از نوع ‌دوستی و همدلی کارکنان و تشکل های مرتبط با دامپزشکی استان، خاطرنشان کرد: جمع آوری کمک‌های غیر نقدی به مناطق سیل زده کشور کماکان ادامه دارد و از همکاران بخش خصوصی و دولتی سراسر استان و دیگر تشکل های مرتبط با دامپزشکی درخواست نمود: تا در جهت رفع مشکلات و کاهش آلام هموطنان عزیز سیل زده، کمک های نقدی خود را به صندوق همیاری دامپزشکی استان واریز نمایند.

شایان ذکر است محموله اول کمک های غیر نقدی اداره کل دامپزشکی استان، شامل گوشت سفید و قرمز، لوازم و تجهیزات فنی دامپزشکی و ... به ارزش یک میلیارد و 170 میلیون ریال طی هفته گذشته با همکاری کارکنان، انجمن صنفی کشتارگاه های صنعتی طیور، کارخانجات خوراک دام و طیور، مکمل و داروهای دامپزشکی به مناطق سیل زده استان لرستان ارسال گردیده است.

 

 

  • کد خبر: ٨٧٨٤/
  • ٠٧:٥٧ - 1398/01/26/
  • تعداد بازدید: 27

خروج