اخبار حاوی کلید واژه (بسیج عشایری)


دادستان عمومی و انقلاب اصفهان مطرح نمود:
نقش مهم دامپزشکی در پیشگیری از بیماری های مشترک بین انسان و دام و به تبع آن تأمین امنیت غذایی و ارتباط مستقیم آن با سلامت انسان ها غیرقابل انکار است.
مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان به مناسبت هفته قوه قضاییه با علی اصفهانی دادستان عمومی و انقلاب اصفهان دیدار و بر سر موضوعات مختلف حوزه دامپزشکی به گفتگو پرداخت.
 ١٣٩٨/٠٤/١٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای حفظ و حراست از سرمایه های ملی؛
واکسیناسیون بیش از پانصد هزار راس دام سبک عشایری بر علیه برخی بیماری های واگیر دام و مشترک بین انسان و دام
دکتر ترزبان گفت: با تلاش اکیپ های واحد مبارزه با بیماری های شبکه دامپزشکی شهرستان سمیرم بیش از پانصد هزار راس دام سبک عشایری در راستای پیشگیری از برخی بیماری های واگیردار دامی و همچنین بیماری های مشترک بین انسان و دام واکسینه می شوند.
 ١٣٩٨/٠٣/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان در راستای خدمت رسانی دامپزشکی مطرح نمود:
تقاضای همکاری و استفاده از خودروهای عملیاتی بسیج عشایری و ... یکی از راهکاری موقت برای اجرای عملیات واکسیناسیون دام ها است.
کمبود نیرو و خودروهای عملیاتی از مهم ترین دغدغه های اداره کل دامپزشکی استان اصفهان است و نیازمند همکاری سایر ارگان ها در امر خدمت رسانی به ویژه واکسیناسیون دام ها می باشد.
 ١٣٩٨/٠٢/١٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت بزرگداشت روز شهدا انجام گردید:
دیدار با خانواده شهید رضا جعفری از شهدای معظم اداره کل دامپزشکی استان اصفهان
مسئول حراست و پایگاه بسیج اداره کل دامپزشکی استان اصفهان، از شهدا به عنوان طلایه داران و پرچمداران راستین عرصه های عشق و معرفت یاد کرد و گفت: تجلیل، تکریم و سرکشی از خانواده های شهدا موجب عزت و پالایش روح انسان می شود.
 ١٣٩٧/١٢/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان اصفهان خبرداد:
اعزام اکیپ های سیار واکسیناسیون اداره کل دامپزشکی استان اصفهان به مناطق گرمسیری عشایری استان خوزستان
درطرح یک ماه 260 هزار راس دام سبک(گوسفند و بز) عشایری بر علیه بیماری تب برفکی وطاعون نشخوارکنندگان کوچک واکسینه می شوند.
 ١٣٩٧/١١/٠٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 صفحه بعدی >>