چاپ
ارسال به دوست

پیام مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان به مناسبت 13 آبان ماه، روز ملی مبارزه با استکبارجهانی

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان، دکترشهرام موحدی مدیرکل با صدور پیامی فرارسیدن 13 آبان‌ ماه، روز ملی مبارزه با استکبارجهانی و روز دانش‌آموز را گرامی داشت.

متن پیام به شرح زیر است:


سیزدهم آبان ماه در تاریخ انقلاب جایگاه ویژه ای دارد چراکه دانشجویان متعهد و انقلابی ایران توانستند در امتداد خون شهدای دانش آموز، با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، قدرت وتسلط این طاغوت زمان را درهم شکنند و فریاد ظلم ستیزی انقلاب ایران را در صحنه های بین الملل طنین انداز نمایند.


يوم الله  سيزده آبان ، روز تقابل حقيقت با خصلت‌هاي ناپسند قدرت طلبان، روز مبارزه با زشتي‌ها و روز صدور پيام انقلاب اسلامي به مظلومان و ستمديدگان جهان است. امروز به بركت انقلاب اسلامي و رهنمودهاي حضرت امام خميني (ره) و زعامت مقام معظم رهبري (مدظله العالی) روحيه ي استكبار ستيزي از مرزهاي ايران فراتر رفته و همه ملت هاي عدالت خواه ، حق طلب و آزاده را فرا گرفته است.


اينجانب به نوبه خود 13 آبان را به حماسه سازان این روز و مردم شریف و انقلابی ایران اسلامی،  به خصوص مردم مومن و شهید پرور استان اصفهان تبریک می گویم و امیدوارم آینده سازان کشور همیشه در همه عرصه های ملی و بین المللی موفق و مایه سربلندی باشند.


 

  • کد خبر: ١٨٣٢/
  • ١٤:١٨ - 1397/08/12/
  • تعداد بازدید: 112

خروج