چاپ
ارسال به دوست

پیام مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان به مناسبت 22 اسفند ماه روز بزگداشت مقام شهدا

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان متن پیام به شرح زیر است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

پیشرفت های افتخار آمیز علمی کشور از برکات جهاد و شهادت در راه خداست. (مقام معظم رهبری)

 

 شهادت، عزت ابدی است و شهدا، مشعل‌داران پیروزی، آزادی و استقلال کشورند و بدون تردید حق بزرگ شهیدان بر گردن ملت ما، بسی عظیم است و نظام جمهوری اسلامی، امروز امانت شهیدان است.

 ما معتقدیم عزت و امنیت امروز کشور، مرهون مجاهدت و جانفشانی شهیدانی است که با بذل جان خود در راه دفاع از اسلام و حراست از مرزهای کشور، به عالی­ترین مقام و درجه نزد خدای خود دست یافتند و به برکت شهدای انقلاب و دفاع مقدس است که امروز، ایران اسلامی در عرصه­ های ملی و بین المللی بر سکوی افتخار ایستاده است.

 ما ضمن آنکه به داشتن چنین اسطوره‌هایی افتخار می‌کنیم و بر خود می‌بالیم، آرمان‌های آنان را همواره هدایتگر راه خویش می­دانیم.

اینجانب با افتخار به نمایندگی از مجموعه دامپزشکی استان اصفهان، بیست و دوم اسفند ماه، سالروز صدور فرمان گهربار حضرت امام خمینی (قدس‌سره) مبنی بر تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی و روز شهدا را گرامی داشته و در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به روح پرفتوح ایشان و همه شهیدان درود می فرستیم و یاد و نام شهدای والامقام که هستی­ شان را به پاس استمرار حیات اسلام، سربلندی ملت و کشور عزیزمان فدا نمودند، عزیز می داریم.

                                                                                                                    دکتر شهرام موحدی

                                                                                                                    مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان

  • کد خبر: ٧٥٤٣/
  • ١٦:٥٤ - 1397/12/21/
  • تعداد بازدید: 147

خروج