چاپ
ارسال به دوست

با هدف برنامه ریزی و هماهنگی بیشتر؛

برگزاری نشست هم اندیشی مقدمات ساخت برنامه های آموزشی، ترویجی و اطلاع رسانی در حوزه دامپزشکی با همکاری صدا و سیما

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان اصفهان اظهار داشت:با تعامل، همکاری و همفکری می توانیم نقش خویش در ارتقاء جایگاه دامپزشکی در سطح جامعه و همچنین شاخت اهم وظایف آن برای عموم مردم به نحو احسن ایفا نمایم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان؛ جلسه هم اندیشی پیرامون ساخت برنامه های آموزشی و اطلاع رسانی با همکاری عوامل صدا وسیمای مرکز اصفهان به ریاست دکتر عبدالرضا مرادی معاون توسعه مدیریت و منابع و با حضور مدیران ستادی در محل سالن جلسات شماره یک این اداره کل برگزارگردید.

ابتدا دکتر عبدالرضا مرادی معاون توسعه مدیریت و منابع با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه پر خیر و برکت رمضان برای تمامی حاضرین، در ادامه پیرامون اهمیت اطلاع رسانی با موضوعاتی همچون شناخت وظایف و خدامات دامپزشکی در سطح جامعه مطالبی را بیان نمود.

سپس وی روند انعقاد قرارداد مشارکت در تولید و پخش برنامه های حوزه دامپزشکی با همکاری صدا و سیمای مرکز اصفهان را تشریح نمود و تصریح کرد: اکنون که این موقعیت ویژه برای دامپزشکی استان فراهم شده است، می بایست با تعامل، همکاری و همفکری با یکدیگر بتوانیم برنامه های ساخته و پخش شود که در ارتقاء جایگاه دامپزشکی در سطح جامعه و بیان وظایف آن در تمامی حوزه ها مفید واقع شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان با بیان اینکه همه ما موظف هستیم تمام توان خویش را در راستای شناخت و معرفی دامپزشکی به عموم مردم به کار بگیریم بر اهمیت ارائه پیشنهادات سازنده در راستای نیل به اهداف مد نظر در ساخت برنامه های مشارکتی تاکید نمود.

در ادامه هریک از حاضرین در جلسه دیدگاه ها و نقطه نظرات خویش را در جهت ساخت برنامه های مشارکتی حوزه دامپزشکی با همکاری صدا وسیما مطرح نمودند و اذعان داشتند: انعقاد این قرارداد گام مثبتی در راستای ادامه تلاش تمامی همکاران در جهت شناخت دامپزشکی است.

حاضرین با بیان اینکه وسعت کار و تلاش نیروهای دامپزشکی در سطح جامعه مغفول مانده است، همگی بر همکاری و تعامل سازنده در ساخت برنامه های مشارکتی تاکید نمودند و ابراز امیدواری کردند با پخش برنامه های فوق از رسانه ملی زحمات کارکنان دامپزشکی در تمامی حوزه ها به نمایش گذاشته شود و اهداف این نهاد خدمت رسان تحقق یابد.

در پایان این نشست هم اندیشی دکتر مرادی با جمع بندی موضوعات مطرح شده، مصوبات را بیان نمود و خاطر نشان کرد: مدیران ستادی با همفکری کارشناسان پیشنهادات خویش را حداکثر تا دو روز آینده به واحد روابط عمومی ارائه نمایند.

 


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ١٢٩٦٧٩/
  • ٢٣:٤٧ - 1398/02/22/
  • تعداد بازدید: 601

خروج