چاپ
ارسال به دوست

درشهرستان گلپایگان تشکیل شد:

جلسه هم اندیشی حمل و نقل دام در شهرستان گلپایگان

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان گلپایگان اظهارداشت: حمل و نقل دام می بایست با مجوز حمل بهداشتی قرنطینه ای دامپزشکی صورت گیرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان گلپایگان، با حضور جانشین فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان و رئیس اداره تعزیرات حکومتی و رئیس شبکه دامپزشکی گلپایگان جلسه هم اندیشی با موضوع نظارت برحمل و نقل دام به میزبانی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان برگزار گردید.

 دکتر امیر مسعود شهبازی <<سرپرست شبکه>> در این خصوص گفت: با توجه به توقف چند محموله مربوط به حمل و نقل غیر مجاز دام در شهرستان و ممنوعیت جابه جایی دام بدون اخذ مجوز حمل بهداشتی قرنطینه ای دامپزشکی، جلسه ای با حضور مسئولین ذی ربط برگزار و بر تعامل و هماهنگی نهاد های یاد شده تاکید گردید.

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان گلپایگان در این جلسه هم اندیشی گفت: با هدف پیشگیری از بروز بیماری های واگیردام، مشترک بین انسان و دام و همچنین نظارت بر جابجایی دام، هرگونه حمل و نقل دام و طیور می بایست با اخذ مجوز حمل بهداشتی قرنطینه ای از شبکه دامپزشکی شهرستان باشد و در صورت تخلف در این زمینه بر اساس ضوابط موجود برخورد قانونی انجام می گیرد.

وی در پایان از تمامی دامداران محترم درخواست کرد: در جهت حفظ و حراست از دام مولد شهرستان همکاری لازم را با نهادهای مرتبط داشته باشند.

 

  • کد خبر: ٥٧٠٦/
  • ٢٣:٠٤ - 1397/11/13/
  • تعداد بازدید: 134

خروج