چاپ
ارسال به دوست

درنشست صمیمی با انجمن صنفی داروخانه های دامپزشکی استان اصفهان تاکید گردید:

پرهیز از هرگونه دخالت مسئولین فنی داروخانه های دامپزشکی در امور درمان

نشست صمیمی اعضای انجمن صنفی داروخانه های دامپزشکی با معاون سلامت و رئیس اداره تشخیص و درمان اداره کل دامپزشکی استان اصفهان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان، یک نشست صمیمی با حضور اعضای انجمن صنفی داروخانه های دامپزشکی استان، معاون سلامت و رئیس اداره تشخیص و درمان در محل شبکه دامپزشکی شهرستان اصفهان برگزارشد.

دکترسیدرضا موسوی رئیس اداره تشخیص و درمان اداره کل دامپزشکی استان اصفهان در این خصوص گفت: پیرامون مسائل و مشکلات مرتبط با داروخانه های دامپزشکی استان با حضور مسئولان ذی ربط، بحث و تبادل نظر انجام و راهکارهای  جهت رفع آن ها ارائه گردید.

وی اظهار داشت: دراین جلسه بر ساماندهی و ارائه آمار و اطلاعات داروهای وارده به داروخانه های دامپزشکی و همچنین موجودی و فروش دارو به دامداران، مرغداران و... تاکید گردید.

رئیس اداره تشخیص و درمان، بر شناسایی و ارائه گزارش توزیع کنندگان داروهای قاچاق، غیر مجاز و خارج از توزیع شبکه رسمی و همچنین پرهیز از هرگونه دخالت مسئولین فنی داروخانه های دامپزشکی در امور درمان تاکید کرد.

دکتر محمد کشتکار<<معاون سلامت>> نیز در پایان ضمن قدردانی از زحمات نیروهای بخش خصوصی دامپزشکی، تصریح کرد: مسئولان داروخانه های دامپزشکی می بایست حداقل سه ماه قبل از انقضاء تاریخ پروانه، نسبت به تمدید آن از طریق مراجعه به شورای نظام دامپزشکی استان اقدام نمایند.

  • کد خبر: ٧٦٠٦/
  • ١٣:٢١ - 1397/12/22/
  • تعداد بازدید: 148

خروج