چاپ
ارسال به دوست

به مناسبت گرامیداشت روز شهدا برگزار شد:

جلسه صمیمی با تعدادی از فرزندان شهدا شاغل در اداره کل دامپزشکی استان اصفهان

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان اصفهان اظهار داشت: آرامش امروزی جامعه را مدیون رشادت ها و جان فشانی های شهیدان وایثارگران هستیم وبه برکت خون شهدا، اکنون کشور در اوج اقتدار و امنیت قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان، به مناسبت 22 اسفندماه بزرگداشت روز شهدا یک جلسه صمیمی با دعوت ازفرزندان شهدا شاغل در اداره کل دامپزشکی استان اصفهان برگزارشد.

ابتدا حجت الاسلام و المسلمین احمدرضا کیانی مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه اداره کل دامپزشکی استان اصفهان با بیان آیات و روایاتی با موضوع اهمیت شهادت در راه دین اسلام در ادامه گفت: ارج خانواده های معظم و معزز شهدا کمتر از شهادت نیست و همه ما می بایست شهدای والامقام را الگو و سرمشق خود در زندگی قرار دهیم و ادامه دهنده راه آن قهرمانان واقعی باشیم.

سپس دکترعبدالرضا مرادی معاون معاون توسعه مدیریت و منابع با بیان عرض خداقوت به همکاران شاهد به واسطه تلاش شایسته در سال جاری در ادامه افزود: آرامش امروزی جامعه را مدیون رشادت ها و جان فشانی های شهیدان وایثارگران هستیم وبه برکت خون شهدا، اکنون کشور در اوج اقتدار و امنیت قرار دارد.

مهندس کوروش دهقان مسئول حراست و پایگاه بسیج نیزگفت: صبر و شکیبایی خانواده های معظم شهدا برای آحاد مختلف مردم یک الگو و درس بزرگ است که در برابر تمامی توطئه های دشمنان علیه این کشور ایستادگی کرده و در تداوم خون مطهر شهدا می بایست یکایک ما از آرمان های نظام اسلامی و رهبری دفاع کنیم.

درپایان نیز هریک از حاضرین در جلسه با بیان مسائل و نقطه نظرات خویش، همگی بر ادامه راه شهدای عزیز و گرانقدر با انجام کار وتلاش بی وقفه، خدمت به جامعه و حفظ ارزشهای اسلامی تاکید نمودند.

 

  • کد خبر: ٧٦٥٨/
  • ١٤:١٩ - 1397/12/22/
  • تعداد بازدید: 74

خروج